We werkten opnieuw samen met La Cape, de Franse vereniging die assistentiehonden opleidt voor personen die lijden aan post-traumatische stress. Guppie, zoon van Jada, vertrok deze maand naar het zuiden van Frankrijk. Hij zal opgeleid worden tot PTSD-assistentiehond. Guppie is een zeer mensgericht pupje en zal deze rol met glans uitvoeren. 
 
Wist je dat?
Europese regelgeving stelt dat een pup pas mag gevaccineerd worden ten vroegste op de leeftijd van 12 weken tegen rabiës. Daarna dien je nog 3 weken de wachttijd te respecteren voor hij de grens kan oversteken. Het vaccin heeft namelijk tijd nodig om antistoffen aan te maken, pas na 3 weken kan de veiligheid voor mens en dier gegarandeerd worden.  
 
Bedankt aan onze vrijwilliger Katrien en haar gezin om Guppie een warm thuis te bieden tot hij naar Frankrijk mocht vertrekken. En bedankt aan onze vrijwilligers die hem veilig vervoerden tot het zuiden van Frankrijk. 
 
Opnieuw een mooi staaltje van samenwerking tussen onze vrijwilligers. 

Cresta Social Messenger
DOE EEN GIFT